Szukaj

My

Jesteśmy dwiema dziewczynami, które połączyła pasja do tworzenia. Choć z różnym doświadczeniem, to uzupełniamy się w pracy i tworzymy zgrany team. Do kwestii pielęgnacji podchodzimy ze zdrowym rozsądkiem i przekonaniem, że wiedza, intuicja, dostęp do naturalnych i sprawdzonych produktów, ale przede wszystkim personalizacja, mogą dać lepsze efekty niż nawet najdroższe, ale źle dobrane kosmetyki. 


Naszą ideą jest dobranie kosmetyków do twojej natury i stylu życia.

Jesteśmy dla ciebie. Dobieramy kosmetyki do ciebie. Jesteśmy na ty.

Edyta – marketingowiec z zawodu i pasji. 


Dwa słowa, które najlepiej mnie opisują? Wizjonerka i eksperymentatorka. Zawodowo zajmuję się marketingiem i PR'em, w ostatnich latach w branży beauty, którą szczerze pokochałam.
W swojej pracy kieruję się nie tylko zdobytym doświadczeniem, ale też wrodzoną intuicją, która pomaga mi w dobraniu odpowiednich produktów do twojego stylu życia. Doskonale rozumiem, co to znaczy mieć 40 różnych kosmetyków w łazience, a jednocześnie nie mieć czasu na wieloetapową pielęgnację i domowe spa.
Ja i moja skóra upodobałyśmy sobie kosmetyki naturalne, chociaż jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o ich wybór.
Jestem też urodzoną estetką. Uwielbiam kosmetyki, które oprócz swojego działania, mają piękne opakowania i doskonale pasują do mojej łazienki.


Jeden fakt o mnie: jestem posiadaczką najprawdopodobniej największej kolekcji pomadek we wszystkich kolorach tęczy.


Basia – doktor biotechnologii z zacięciem do marketingu.Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że jestem mózgiem naukowym naszego przedsięwzięcia. O komórkach, skórze, substancjach chemicznych i naturalnych oraz o wszystkich mechanizmach i oddziaływaniach, jakie mogą występować miedzy nimi - wiem wszystko :)
Przez kilka lat prowadziłam badania w laboratoriach w Polsce, Hiszpanii, Szwecji i Nowej Zelandii, a następnie kontynuowałam zdobywanie wiedzy w firmie kosmetycznej.
W życiu zawodowym cechuje mnie zaangażowanie i wysoka jakość wszystkiego, co tworzę. Mój entuzjazm i otwarty umy
sł do wykorzystania nauki i wiedzy w zakresie pielęgnacji skóry sprawiają, że praca staje się moją pasją.


Jeden fakt o mnie: 
kiedy nie pracuję, to nurkuję i realizuję szalone wyprawy lub… czytam o nich książki, pijąc dobre wino.


Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj